S návrhem fasády DO FOTOGRAFIE Budete UŠETŘENI  ZKLAMÁNÍ Z NEPOVEDENÝCH BAREVNÝCH A OBKLADOVÝCH KOMBINACÍ NA FASÁDĚ.

zvolte finální podobu vašeho domu ještě před samotnou realizací !

Chcete mít krásné bydlení? Nepřehlédnutelnou ozdobu ulice? S návrhem fasády přímo do fotografie to půjde!

Právě jste si postavili vysněnou novostavbu, provedli zateplení fasády domu, nebo chcete pouze oprášit vzhled vašeho stávajícího bydlení, ale něco vám chybí, aby bylo dílo dokončené? Pokud přemýšlíte nad barvou fasády, použitím fasádních obkladových materiálů a nevíte si rady, rádi vám pomůžeme !

 

Provedeme vás návrhem fasády jako nikdo jiný

S námi je vše velice jednoduché, stačí zaslat e-mail s fotografiemi vašeho domu na adresu  info@navrhyfasad.cz . Připíšete vaši představu, pokud nějakou máte a poté vám přijde cenová kalkulace. Cenová nabídka je nezávazná a nic vás nestojí, proto se můžete v klidu rozhodnout, zda našich služeb využijete nebo ne.

Do návrhu fasády se můžete aktivně zapojit, vítané jsou vlastní návrhy i nápady. Všem vašim přáním budeme naslouchat, aby výsledný efekt byl přesně podle vašich představ. Nemusíte se bát experimentovat, jelikož návrh se promítne pouze ve fotografii. Pokud vlastní představu nemáte a budete chtít nechat vizualizaci zcela na nás, můžete se těšit, s jakými nápady vás mile překvapíme! Aby překvapení nebylo příliš velké, je tu fotogalerie fasád domů, z níž je patrný styl naší práce.

 

telefon kontakt