NÁVRH FASÁDY PŘÍMO DO FOTOGRAFIE VAŠEHO DOMU

 

Jak návrh fasády tedy probíhá ?


1) Vytvoříme pro vás nezávazně cenovou nabídku vizualizace návrhu fasády.

Prostřednictvím e-mailu info@navrhyfasad.cz zašlete fotografie domu nebo projektovou dokumentaci, do nichž budeme vizualizovat návrh fasády.

Je-li to možné, pořiďte fotografie bez rušivých objektů jako jsou  sloupy, postavy, stromy a podobně. Ideální velikost každé fotografie by měla mít mezi 2 a 5MB

Uveďte rovněž informace o vašich představách, jak by dům mohl vypadat, máte-li již nějaké. Pokud vás mezi našimi referenčními návrhy zaujaly některé konkrétní barvy či prvky, klidně je zmiňte.

2) V případě, že s cenou a postupem budete souhlasit, zařadíme zakázku na zpracování.

3) Samotný proces přípravy grafických návrhů  probíhá ve 3 krocích tak, že nejprve zasíláme první sérii návrhů fasády (8 až 10 variant z každé fotografie), z nichž vyberete prvky, motivy a barvy jenž se vám líbí a s nimiž budeme dále pracovat. Na jejich základě a dle vašich připomínek vytvoříme druhou sérii návrhů ( dle počtu zvolených variant) a poté následuje finální doladění detailů u konkrétního návrhu.

4) První série návrhů je zpravidla do 5 pracovních dní připravená. Poté, co jsou návrhy fasády ve formátu JPG nachystány k elektronickému odeslání, zašleme vám e-mail s platebními údaji. Návrhy zasíláme ihned po přijetí platby na náš účet.

Poptávka ON-LINE