Návrhy fasád přímo ve fotografii vašeho domu

Jak návrh fasády probíhá ?

1.

Vytvoříme pro vás nezávazně cenovou nabídku vizualizace návrhu fasády.

Prostřednictvím poptávkového formuláře nebo e-mailu info@navrhyfasad.cz zašlete prosím fotografie domu nebo projektovou dokumentaci, do nichž požadujete vizualizovat fasádu.

Je-li to možné, pořiďte fotografie bez rušivých objektů jako jsou  sloupy, postavy, stromy a podobně.

Uveďte rovněž informace o představách, jak by měla fasáda domu vypadat, máte-li již nějaké. Pokud Vás mezi našimi referenčními návrhy zaujaly některé konkrétní barvy či prvky, zmiňte je spolu s označením fotografie v referencích do požadavků.

2.

Jakmile k nám údaje dorazí, zasíláme potvrzovací email, v některých případech vás poprosíme o doplňující informace. Nyní vytvoříme cenovou kalkulaci vaší zakázky. V případě, že s cenou budete souhlasit začneme ihned tvořit vizualizace návrhů.

3.

 Samotné navrhování probíhá ve 3 krocích tak, že nejprve zasíláme první sérii konceptů (8 až 10 návrhů), z nichž vyberete prvky, motivy a barvy jenž se Vám líbí a s nimiž budeme dále pracovat. Na jejich základě a dle Vašich připomínek vytvoříme druhou sérii návrhů ( dle počtu zvolených variant) a poté následuje finální doladění detailů u konkrétního návrhu.

4.

První série návrhů jsou zpravidla do 5 pracovních dní hotové. Poté, co jsou návrhy fasády ve formátu JPG nachystány k elektronickému odeslání, zašleme Vám email s výzvou k platbě. Návrhy zasíláme ihned po přijetí platby na náš účet.

Poptávka ON-LINE